Fate/stay night TV reproduction je rekapitulace 24dílného seriálu Fate/Stay Night.

Jednou za deset let je vybráno sedm mágů, a právě tito „Páni“ za použití pomocníků jednotlivých řádů nazývaných „Služebníci“ se spolu střetnou o jediný Svatý grál. Ten splní vítěznému Pánovi i jeho Služebníkovi jakékoliv přání. Služebníci jsou padlí hrdinové, kteří se po smrti stanou hrdinskými duchy. Širó Emija, který přežil před deseti lety velký požár, byl adoptován Kiricuguem Emijou, jenž ho při požáru zachránil. A právě Širó se nevědomky stane jedním z Pánů tím, že si vyvolá Služebníka z řádu Saber. Spolužačka Rin Tósaková, jež si vyvolala Služebníka z řádu Archer a jež se připravovala na roli Pána plných deset let, nevidí v Širóovi soupeře, avšak zavede ho do posvátného kostela, kde Širó roli pána a všechno, co to obnáší, přijímá. Soupeřem Emiji je tím pádem i Rin…

Fate/stay night TV reproduction

Překlad: Idaho
Video: QTS
Korektury: Lam Sai Wing
Časování: Joshutree

Podrobnosti

Video: 1280 × 720, H.264
Audio: japonské, 2.0, AAC
Titulky: české, ASS softsub

Download

XDCC

Ulož.to

Díl 1.
Díl 2.

11× komentováno

Připsat komentář
 1. ja som stiahol tu prvu cast a ide mi tam len zvuk

  • Doporučuji stáhnout CCCP a používat přehrávač Media Player Classic Home Cinema, který je součástí tohoto balíku.

 2. Jaký je rozdíl mezi Fate/stay night TV reproduction a seriálem? V Movie traileru jsem viděla jiné ukázky než byly v seriálu, tak mě zajímá kolik tam je změn a jestli nezměnili konec… ten na mou romantickou duši je jako nůž do srdce… takže bych změnu či alternativný konec uvítala :)

  • Toto je sestříhaný seriál. To, co myslíš, je patrně Fate/stay night: Unlimited Bladeworks, který je skutečně alternativní verzí seriálu – také velice zhuštěnou.

 3. A kde seženu Fate/stay night: Unlimited Bladeworks? Nějak to nemůžu nikde najít :(

  • Titulky jsou na mých stránkách, ale přeložilo to více lidí, nicméně neručím za případný šok. Film se dá sehnat, doufám, poměrně snadno, stačí zagooglovat.

 4. Proč případný šok? :), díky pohledám a mrknu se na to :)

  • Jen že některé „překlady“ jsou hrozné, a já sám jsem to jel bez korektora.

 5. No tak sehnala jsem to z netu už přeložené, ale zklamalo mě to, raději bych brala příběh více orientovaný na emoce než na boj. Unlimited Bladeworks byla 100% mlátička :(, já chtěla aby Saber nezmizela… mohli by natočit ještě další alternativu :)

  • Možná by sis měla sehnat vizuální novelu, protože těch alternativních cest je velmi mnoho.

 6. TY DEBYLE VYMATLANEJ PROČ TO SEREŠ NA TY POJEBANÝ STRÁNKY. DEJTO NA ULOŽ TO . jsou tam totiž všechny díly a tadyty tam nejsou.

  Tento komentář povoluji, aby se lidé mohli přesvědčit, jaká individua nám píšou. Idaho