Tento fansub vznikl ve spolupráci Mokkori Fansubu se skupinou KickAssAnime.

V jedné malé zemi jménem Gazth-Sonika zuří již dvanáct let občanská válka. Tam provozuje svou živnost nájemná agentka Madlax oplývající takřka nadlidskými schopnostmi. Ve vzdálené, zdánlivě mírumilovné zemi Nafrece žije svým pokojným životem děvče Margaret Burtonová. Ač se mohou zdát jejich životy oddělené, jsou ty dvě ženy spojeny tajemným poutem a svatou knihou, po které pátrá tajemná organizace Enfant. Jak Margaret, tak Madlax kráčí po cestě svého osudu a blíží se pomalu k odhalení pravdy – aniž by měly jistotu, že onu pravdu dokážou unést.

Madlax

Český překlad, časování, sazba, karaoke: Idaho
Anglický překlad převzat z amerických DVD
Kontrola kvality anglické části: Polar
Časování, sazba:Idaho & Joshuatree
Enkód: Strider
Karaoke efekty: Prasátko

Poznámka k přehrávání

Tento fansub je dvojjazyčný, přičemž výchozím jazykem titulků je angličtina. České titulky aktivujete dvěma způsoby:

  • Po spuštění každého dílu ručně přepnete titulky na české. V MPC stačí zmáčknout klávesu „S“.
  • Pokud používáte Haali Media Splitter (např. z doporučovaného CCCP balíku), v jeho nastavení přejděte na záložku Options, dále na Languages -> Subtitle language priority a tam do Value vepište bez uvozovek „cze“. Výsledkem bude otevření českých titulků po každém spuštění bez dalšího přepínání.

V tomto vydání je použit systém uspořádaných kapitol k propojení každé epizody se znělkami, které jsou v samostatných souborech. Pro správnou funkci stačí, když spustíte přímo epizody a znělky se ukáží tam, kde mají. Nezapomeňte si je tedy stáhnout a umístit spolu s epizodami do stejného adresáře.

Soubory

Torrent se všemi díly: KAA Tracker.
Ulož.to

Veškeré díly lze také stáhnout z bota na IRC kanálu skupiny KickAssAnime.

Žádný komentář.

Připsat komentář